top of page

Nauka poprzez zabawę? Z nami to możliwe! Poznaj nasze bajaderkowe animacje!

icon-1994569_960_720.png

Interaktywne zabawy animacyjne prowadzone przez naszych aktorów oraz animatorów, do których angażowane są dzieci i dorośli, zawsze są wielką atrakcją na wydarzeniu.
Nasi
animatorzy zawsze są do Państwa dyspozycji.
Gwarantujemy wszystkim gościom dobrą zabawę i świetnie spędzony czas!

ANIMACJE LETNIE

ANIMACJE ZIMOWE 

STREFY ANIMACYJNE DLA DZIECI

Przygotowaliśmy dla Państwa cztery strefy animacyjne:

- STREFA POBAW SIĘ SAM

- STREFA ZABAWA Z ANIMATOREM

- STREFA GRY I ZABAWY SPORTOWE

oraz po licznych prośbach uruchomiliśmy dodatkową strefę dla najmłodszych dzieci:

- STREFA KĄCIK MALUCHA

a w nich... gry i zabawy, które są połączeniem naszych autorskich gier z popularnymi, znanymi już zabawami, które uwielbiają dzieci! Stawiamy wyłącznie na rękodzieło. Stąd nasze strefy wypełniają drewniane konstrukcje oraz zaprojektowane i uszyte przez naszą pracownię zabawki i rekwizyty. Zamawiając nasze strefy masz pewność, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe. Zadbamy o to!

Bajaderja-62_edited.jpg
ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png
ROBIĘ FOLDER 2 (3)_edited.jpg

GRY WIELKOFORMATOWE XXL

Ogromne, planszowe gry zawsze zapewniają świetną rozrywkę dla całej rodziny. Nasze gry są dopasowane do zagranego wcześniej spektaklu. Obowiązkowy element rodzinnych pikników i festynów, który wzbudzi wiele emocji i wprowadzi odrobinę rywalizacji. Kolorowe plansze XXL przyciągają uwagę małych i dużych graczy, zapewniając wszystkim świetną zabawę.

MALOWANIE TWARZY

To atrakcja, do której zawsze ustawiają się długie kolejki, a wszystko po to, by zamienić się w ulubionego bohatera, postać lub zwierzątko. Idealna atrakcja do każdej organizowanej imprezy! Malowanie i ozdabianie dziecięcych twarzy odbywa się w naszym oryginalnym Bajaderkowym Namiocie.

ROBIĘ FOLDER 2 (2)_edited.jpg
Bez tytułu_edited_edited.jpg

FESTIWAL BANIEK MYDLANYCH

W tym mydlanym zadaniu będą uczestniczyć nie tylko nasi aktorzy, animatorzy, ale także wszyscy chętni, którzy będą mogli stworzyć własne bańki

o różnych wzorach, rozmiarach i mieniących się kolorach. Bańkowa zabawa, to cudowna rozrywka dla młodszych i starszych dzieci! Szczególnie polecamy

na Finał Bajaderkowej Zabawy!

ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png
ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png
ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png

FESTIWAL KOLORÓW - PROSZKI HOLI

Zadbaliśmy o kolorowe niespodzianki dla dzieci i nie tylko! Kolorowe proszki holi pozwolą dzieciom zanurzyć się w tęczowym obłoku kolorów, tworząc niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości.

Zabawa będzie wyjątkowa i oczywiście - kolorowa!

Tak jak barwne będą pamiątkowe zdjęcia.

FESTIWAL-KOLOROW-HOLI.jpg
ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png
322_edited.jpg

FESTIWAL WIELKIEJ PIANY

Festiwal Wielkiej Piany będzie świetnym dodatkiem do każdego wydarzenia plenerowego, który pozwoli uczestnikom poczuć się jak w środku oceanicznej piaskownicy! Nasz generator piany posiada wszelkie atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo użycia. Wspaniale sprawdza się jako finał wydarzenia lub odrębna strefa. Wielka Piana  jest spektakularnym 

i nietuzinkowym elementem zabawy. Gwarantujemy,

że wszystkie budzie będą uśmiechnięte, szczęśliwe...

i zanurzone w naszej pianie!

ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png
ROBIĘ FOLDER 2 (6)_edited.png
bottom of page